Archiwum kategorii: 2018

Seminarium Educatsja we Wrocławiu

W dniu 25.08.2018r. uczestniczyliśmy w seminarium dotyczącym rozrodu kotów zorganizowanym przez Educatsja we Wrocławiu. Wykłady prowadzone przez pana prof.Wojciecha Niżańskiego, panią doktor Małgorzatę Ochotę i pana doktora, hodowcę Jarosława Mazura były rzeczowe i jasno przekazane. Bardzo dziękujemy za możliwość dokształcenia, poznania osobiście prelegentów i spotkania innych hodowców.

Osiągnięcia wystawowe kotów w Radomiu

Cała trójka Perseida Kaprysowo*PL, Egeria Dom Futrzaków*PL i Duster Dom Futrzaków*PL świetnie się zaprezentowała na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Radomiu w dniach 9-10.06.2018r. Perseida zdobyła certyfikaty EX1 CAC i EX1 CACIB, NOM BIS i została Championem. Egeria otrzymała 2xEX1 CAC, 2xNOM BIS, BOS i puchar, rozetę. Duster natomiast otrzymał EX1 CAP i EX1 CAPIB, 2xNOM BIS, BIS Neutter, puchar i rozetę-tym samym został Championem Kastratów (PREMIOR). Jesteśmy bardzo dumni z naszych kotów.

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Wilnie na Litwie

W dniach 16-17.06.2018 byliśmy na Litwie w Wilnie. W sobotę nasze kocurki GIC Joke Anzbor*RU i Duster Dom Futrzaków*PL wraz z nami uczestniczyli w Międzynarodowej Wystawie Kotów zorganizowanej przez Alpha Catum. Był to ardzo udany dzień bo oboje wywalczyli certyfikaty w swojej klasie i dostali nominację do BIS. Niestety nie udało się po porównaniu przejść dalej. Jesteśmy dumni gdyż Joke jest już Europe Champion a Duster dostał drugi certyfikat CAPIB do tytułu International Premior.

Woliera dla kotów

Udało się po roku dokończyć wolierę dla kotów przy naszym domku.

Ogromne podziękowania dla mojego męża, syna i córki bo to nasze wspólne dzieło. 
Dzięki temu koty mogą już wychodzić bezpiecznie na dwór i obserwować różne obiekty latające. Pozostaje jeszcze wolierę urządzić kotom aby się lepiej czuły i odpoczywały ale stopniowo damy radę. Bezpośredni podgląd co się dzieje w wolierze dostępny jest w opcji Live Stream. Zapraszamy do podglądania.