Archiwum kategorii: 2017

Osiągnięcia wystawowe na wystawie w Warszawie

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych kotów Dustera i Destiny Dom Futrzaków*PL. Kocurek Duster Dom Futrzaków w oba dni zdobył 2xEX1 CACJ, 2xNOM BIS, BIS kociąt-kocurek jest dostępny w opcji hodowanej poza Polską. Koteczka Destiny Dom Futrzaków*PL otrzymała bardzo dobre opinie sędziów i 2xEX1 CACJ. Jesteśmy dumni z naszych kotów.

Osiągnięcia kotów na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Pruszkowie

Nasze koty pięknie się zaprezentowały na wystawie kotów w Pruszkowie w dniach 7-8.10.2017r. W pierwszy dzień wystawy nasz młody kocurek Duster otrzymał ocenę EX1 CACJ w klasie kociąt, Nominację do BIS, tytuł BOS oraz 10 miejsce w ringu kociąt na 21 kotów. W niedzielę również otrzymał certyfikat EX1 CACJ i bardzo pochlebne oceny od sędziego. Koteczka Perseida w oba dni otrzymała ocenę EX2 (miała konkurencję w kolorze w postaci prawie 3 letniej kotki, nie miała szans zwyciężyć) i EX1 CAC, Nominację do BIS. Jesteśmy niezmiernie dumni z kotów zwłaszcza, że była to ich pierwsza wystawa.

Osiągnięcia kotów w Nadarzynie

Oba koty wystawiane w Nadarzynie pięknie się zaprezentowały przed sędziami międzynarodowymi. Kocurek GIC Joke Anzbor*RU otrzymał ocenę EX1 CACE do tytułu European Champion. Teraz pozostaje jeszcze wystawa światowa i zagraniczna do tytułu. Koteczka CH Xanna Mon Amour Coon*UA otrzymała 2x EX1 CACIB i NOM BIS. Tym samym została Inter Championem w WCF. Bardzo się cieszymy z osiągnięć naszych kotów na wystawie.