Archiwum kategorii: 2015

Koteczka Mgiełka

Koteczka malutka rośnie jak na drożdżach i ma spory apetyt. Już teraz waży 2,5kg. Jest wesoła i rozbawia całe towarzystwo kocie i ludzkie. Nie oszczędza w zabawie nawet naszej seniorki 12 letniej koteczki Plusi. Jest przeurocza i lubi pieszczoty podczas których bardzo głośno mruczy.

Nowa koteczka w hodowli Dom Futrzaków

W naszej hodowli przywitaliśmy z wielką radością koteczkę Ofelię która przyjechała z hodowli Pod sosnami w Łasku. W naszym domku otrzymała imię Mgiełka. Malutka koteczka urodziła się 24.07.2015r. i jest koloru MCO g (niebieski szylkret). Została przebadana w kierunku chorób genetycznych: HCM n/n, PKD, SMA – wolna od chorób oraz przebadane zostały jej bioderka-wolne od dysplazji. Teraz Ofelia oprócz Celinki będzie koteczką hodowlaną gdy dorośnie.

Światowa Wystawa Kotów w Warszawie zorganizowana przez m.in.PZF (WCF)

Dzień dla naszej koteczki Celine okazał się szczęśliwy na Światowej Wystawie Kotów (WCF). Koteczka w klasie 11 otrzymała certyfikat EX1 CACIB i tym samym od dziś będzie International Championem (ICH). 18 października koteczka Celine otrzymała certyfikat EX1 CAGCIB w klasie 9 (WCF). Już niedługo pojedzie na umówione spotkanie z kawalerem rasy Maine Coon i zostanie mamusią.

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Toruniu

Koteczka Celine na wystawie w Toruniu w dniach 19-20.09.2015 wywalczyła kolejne certyfikaty i nagrody. Uzyskała: 2xEX1 CACIB, 2xNOM BIS, w WCF RING-u wywalczyła rozetkę oraz puchar za 6 miejsce. Jesteśmy dumni z naszej Celinki. Już za miesiąc 17-18.10.2015r. na Światowej Wystawie Kotów (WCF) w Warszawie będziemy walczyć o kolejne nagrody. Trzymamy kciuki za Celinkę.

Pozostał tylko jeden kocurek z miotu B

Pozostał z miotu B tylko kocurek Beliar. Kocurek jest koloru czarny klasycznie pręgowany z białym. Został przebadany w kierunku choroby HCM-jego wynik to HCM n/n w obu genach badanych.Zapraszam do obejrzenia zdjęć kocurka i do jego rezerwacji. Nowego miotu spodziewamy się dopiero w przyszłym roku. Mamusią przyszłych kociaków będzie CH Celine Pohulanka*PL i GIC Czarek Kartuzy*PL. Z tego kojarzenia kocięta były duże i w kolorze czarno-biały i niebiesko-biały. Zapraszamy po kocięta w przyszłym roku!

ECH Joke Anzbor*RU

Kocurek urodzony 22.07.2015r. koloru rudy klasycznie pręgowany z białym (MCO d 09 22).Niesamowity rudy miziak.
Rodzicami kocurka są: CH HONEY DEVIL PASSION FRUIT*RU i GEYSHA UNICUM*RU.
Wynik badań: HCM (oba geny) n/n, PK wynik n/n, SMA wynik negatywny, PRA wynik n/n, GSDIV wynik n/n, PKD wynik n/n, Felv i Fiv wynik negatywny (2016).

$name $cattery
Joke tytuł ECH

[ Pawpeds DB ]

Dotychczasowe osiągnięcia

Osiągnięcia wystawowe:
-Międzynarodowa wystawa kotów (SHK) 09.2016r. w Toruniu otrzymał oceny 2xEX1 CAC oraz 11 miejsce w WCF ringu na 20 kotów.
-Światowa Wystawa Kotów w Pruszkowie 10.2016r. (PZF, SHK, IBSCC) otrzymał EX1 CAC i EX1 CACIB. Został tym samym Championem i otrzymał licencję hodowlaną.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów w Warszawie 12.2016r.- otrzymał oceny 2xEX1 CACIB oraz nominację do BIS-a.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów w Piasecznie (IBSCC) 14-15.01.2017-otrzymał 2xEX1 CAGCIB.
-Światowa Wystawa Kotów w Legionowie 03.2017-otrzymał EX1 CAGCIB oraz EX2.Na podstawie 3 ocen EX1 CAGCIB został Grand International Championem w WCF.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów w Nadarzynie-otrzymał EX1 CACE.
-Światowa Wystawa Kotów w Legionowie (SKR, SHK) 17-18.03.2018-otrzymał 2xEX1 CACE.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów Alpha Catum w Wilnie, Litwa-1 EX1 CACE, NOM BIS.Tym samym został European Championem.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów w Nadarzynie 30-31.03.2019: EX1 GCACE, NOM BIS, rozeta.
-Międzynarodowa Wystawa Kotów w Trokach na Litwie (Alpha Catum): EX1 GCACE, NOM BIS, 1 miejsce jako kot dorosły w Maine Coon Show, BOS Adult, puchar, rozetę.
Mamy nadzieję że jeszcze wiele osiągnie.

Kolejna wystawa Celinki

Naszą kochaną koteczkę zapisaliśmy na wystawę w Toruniu we wrześniu 2015r. Będzie oceniana w klasie 11 czyli klasie championów. Wystartujemy również w WCF Ringu kotów dorosłych. Może uda się i tym razem uzyskać jakieś nagrody. Trzymamy kciuki.
2015-03-23 Miot B

Z wielką radością przywitaliśmy kociaczki z miotu B: kocurek Baal-czarny z białym, kocurek Beliar-czarny klasycznie pręgowany z białym i jednak kocurek Behemot-czarno-niebieski srebrzysty z białym.Rodzicami kociąt są CH Celine Pohulanka*PL i USA Koneser*PL prawie champion-brakuje 1 certyfikatu CAC (oboje z naszej hodowli).
Maleństwa są zdrowe, wesołe i mają apetyt więc szybko rosną. Poniższe zdjęcia pokazują kocięta w wielkości obecnej czyli 16 tygodni.
Obecnie już wszystkie kocurki są w nowych domkach lub zarezerwowane. Zapraszamy po nowe kociaki dopiero w roku 2016.

ICH Celine Pohulanka*PL
ICH Celine Pohulanka*PL
Kocurek USA Koneser*PL
Kocurek USA Koneser*PL

Kociaki w Miocie B

[Baal] [Beliar] [Behemot]
Kocurek Baal Dom Futrzaków*PL
Kocurek Baal Dom Futrzaków*PL
Baal
2015-03-23 Baal Dom Futrzaków*PL

Kocurek w kolorze czarny z białym (n 09) duży i bardzo wesoły, z długimi białymi wąsikami. Pojechał do nowego domku do Kielc.

Status: sprzedany
Kocurek Baal Dom Futrzaków*PL
Kocurek Baal Dom Futrzaków*PL
Kocurek Beliar Dom Futrzaków*PL
Kocurek Beliar Dom Futrzaków*PL
Beliar
2015-03-23 Beliar Dom Futrzaków*PL

Kocurek Beliar koloru czarny klasycznie pręgowany z białym (n 09 22). Wesolutki kocurek o wielkim apetycie, zamieszkał w nowym domku w Warszawie.

Status: sprzedany
Kocurek Beliar Dom Futrzaków*PL
Kocurek Beliar Dom Futrzaków*PL
Kocurek Behemot Dom Futrzaków*PL
Kocurek Behemot Dom Futrzaków*PL
Behemot
2015-03-23 Behemot Dom Futrzaków*PL

Kocurek w kolorze niebieski z białym (a 09). Ciekawski i wesoły kociak. Pojechał do nowego domku do Piastowa pod Warszawą.

Status: sprzedany
Kocurek Behemot Dom Futrzaków*PL-wiek 16 tygodni
Kocurek Behemot Dom Futrzaków*PL-wiek 16 tygodni