Archiwum kategorii: 2016

Kocurek CH Joke Anzbor*RU został Inter Championem

W dniach 10-11.12.2016r. byliśmy z kocurkiem CH Joke Anzbor*RU na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Warszawie zorganizowanej przez PZF (WCF). Kocurek pięknie się zaprezentował na wystawie i otrzymał certyfikaty EX1 CACIB w klasie 11 oraz nominację do BIS (NOM BIS, otrzymaliśmy rozetę). Niestety do dalszej rywalizacji został wybrany inny kocurek w grupie kotów półdługowłosych. Został tym samym Inter Championem w WCF. Jesteśmy dumni z naszego młodego kocurka hodowlanego.

Nowa koteczka Xanna Mon Amour Coon*UA w naszej hodowli

Dziś w nocy przyjechała do naszej hodowli młodziutka koteczka Xanna Mon Amour Coon*UA. Urodzona 24.02.2016r. koteczka w kolorze czarny dymny z białym (MCO ns 09) już dziś zaczęła zwiedzać dom i zaznajamiać się z kotami mieszkającymi w naszym domu. Jest niezwykle miziasta i kontaktowa, bardzo lubi zabawy. Bardzo się cieszymy z przybycia kolejnej koteczki do naszej hodowli i bardzo dziękujemy hodowczyni Liudmyla za oddanie swojego skarba w nasze ręce.

Kocurek Joke Anzbor*RU został Championem (WCF).

Na Światowej Wystawie Kotów (WCF) w Pruszkowie dnia 22.10.2016r. nasz młody kocurek wywalczył w klasie otwartej (13) kolejną ocenę EX1 CAC i tym samym został Championem i otrzyma licencję hodowlaną. Dziś tj. 23.10.2016r. otrzymał pierwszy certyfikat EX1 CACIB w klasie 11 (do tytułu Inter Champion). Jesteśmy dumni z osiągnięć kocurka Joke.

Mała koteczka Perseida Kaprysowo*PL przyjechała do naszej hodowli.

Młoda, wesoła i niezwykle miziasta koteczka hodowlana przyjechała do nas z hodowli Kaprysowo z Raciborza. Urodzona 21.06.2016r., koloru niebieski szylkret klasycznie pręgowany z białym (MCO g 09 22), została przebadana pod kątem chorób genetycznych z wynikiem: HCM (oba geny) n/n, PK wynik n/n, SMA wynik negatywny, PRA wynik n/n, GSDIV wynik n/n, PKD wynik n/n. Rodzicami koteczki są: WCH OLAF AMIBIAL*PL i ATENA DAGSTAR*PL. Bardzo dziękujemy Stasiu za oddanie skarba w nasze ręce.

Kocurek Joke Anzbor*RU na wystawie w Toruniu.

Na międzynarodowej wystawie kotów w Toruniu kocurek Joke pięknie się zaprezentował. Otrzymał w oba dni wystawowe ocenę doskonałą EX1 CAC. Brał również udział w WCF ringu gdzie oceniono go na 11 miejsce na 20 kotów. Jak na swój debiut wystawowy jest to spore uznanie. W październiku wybieramy się z Joke na Światową wystawę kotów do Pruszkowa. Będziemy walczyć o kolejne certyfikaty.