Archiwum kategorii: 2014

Koteczka Akasha już w nowym domku

Nasza maleńka Akasha pojechała do nowego domku do Łodzi z panem Michałem. Cieszymy się że koteczka znalazła wspaniały domek i swoich wspaniałych ludzi. Oby koteczka rosła zdrowo i cieszyła swoją obecnością nowych opiekunów. W hodowli pozostał jeszcze tylko kocurek Abaddon o niesamowitej pofalowanej sierści w kolorze niebieskim srebrzystym z białym. Zapraszamy do rezerwacji kocurka.

Plany wystawowe Alexa (USA Koneser)

Nasz kocurek Alex (z rodowodu USA Koneser) nie był jeszcze na żadnej wystawie kotów rasowych. Chcemy zatem wybrać się z naszym milusińskim kocurkiem na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Piasecznie dnia 10-11.01.2015r. zorganizowaną przez IBSCC. Jako młodziutki kocurek hodowlany będzie startował w klasie otwartej (13). Trzymamy kciuki za naszego Alexa. Aby się mniej stresował pojedzie z nim na wystawę również Celinka.

Azazelek w nowym domku

Jeden z naszych kochanych kocurków – Azazel pojechał z panią Dominiką z Sosnowca do nowego domku. Cieszymy się ogromnie że znalazł wyjątkowych opiekunów. Oby wyrósł na dorodnego i radosnego kocura. W hodowli pozostał jeszcze kocurek Abaddon i koteczka Akasha. Zapraszamy do rezerwacji kociaków.

Wesołe kociaki

Kociaki skończyły 11 tygodni i wesoło brykają. Rosną jak na drożdżach :) i co dzień robią postępy w rozwoju-tak jak dziecko ludzkie. Dziś zostały 3 raz odrobaczone dla ich zdrowia. Wszystkie zabiegi odnotowujemy w książeczce zdrowia. Będą do odbioru po 25 października 2014r. Zapraszamy do rezerwacji maluszków i do naszej Galerii zdjęć!

Celina i Alex

2014-10-18

Celinka po porodzie doszła już do swojej wagi i waży teraz 5,2kg a jej futerko zostało wyprane przed wystawą więc wygląda rewelacyjnie. Alex z kolei rośnie bardzo szybko i staje się dużym rudo-srebrnym kocurem z dużą głową i wspaniałym ogonem. Obecnie jego waga to 5,4kg i nadal rośnie. Nie przybiera na wadze bardzo dużo gdyż tak jak Celinka, ma sporo ruchu na dworze i w domu.

Kocięta

Mamy kocięta: 2 kocurki ciemno niebieskie z białym i 1 koteczka czarna srebrzysta z białym. Do nowych domków trafią pod koniec października 2014r. Zdjęcia kociąt umieszczono w zakładce Małe Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji!

2014-08-01 Miot A

Rodzicami 3 kociąt są CH Celine Pohulanka*PL z naszej hodowli i GIC Czarek Kartuzy*PL z hodowli Metamorfoza. Maleństwa są zdrowe, wesołe i mają apetyt więc szybko rosną. Mieszkają razem z nami w domu i innymi kotami, dużymi psami. Są rozpieszczane i miziane przez nas i swoją mamę.Do nowych domków już mogą pojechać. Zostały 3 razy odrobaczone i 2 razy zaszczepione. Maluszki od urodzenia są pod opieką lekarzy z kliniki Canfelis w Warszawie.Wszystkie kociaki z miotu A już znalazły nowy domek. Bardzo się cieszymy że trafiły do wspaniałych i wyjątkowych ludzi.

ICH Celine Pohulanka*PL
ICH Celine Pohulanka*PL
GIC Czarek Kartuzy*PL
GIC Czarek Kartuzy*PL

Kociaki w Miocie A

[Abaddon] [Azazel] [Akasha]
Kocurek Abaddon Dom Futrzaków*PL
Kocurek Abaddon Dom Futrzaków*PL
Abaddon
2014-08-01 Abaddon Dom Futrzaków*PL

Kocurek koloru ns 09 (czarny dymny z białym) o nietypowej pofalowanej sierści, lubiący niezmiernie jedzonko, głaskanie, pieszczoty i zabawę. Pojechał do nowego domku do Komorowa pod Warszawą.

Status: sprzedany
Kocurek Abaddon Dom Futrzaków-wiek 9 miesięcy
Kocurek Abaddon Dom Futrzaków-wiek 9 miesięcy
Kocurek Azazel Dom Futrzaków*PL
Kocurek Azazel Dom Futrzaków*PL
Azazel
2014-08-01 Azazel Dom Futrzaków*PL

Kocurek koloru czarny dymny z białym (ns 09) lub niebieski srebrzysty z białym (as 09). Niezwykle ciekawski i wesolutki kocurek. Pojechał do nowego domku do Sosnowca.

Status: sprzedany
Azazel Dom Futrzaków*PL
Azazel Dom Futrzaków*PL
Koteczka Akasha Dom Futrzaków*PL
Koteczka Akasha Dom Futrzaków*PL
Akasha
2014-08-01 Akasha Dom Futrzaków*PL

Koteczka koloru n 09 (czarny z białym), lubiąca pieszczoty i zabawę. Pojechała do nowego domku do Łodzi gdzie otrzymała imię Rita.

Status: sprzedany
Kotka Akasha Dom Futrzaków*PL-wiek 1 rok
Kotka Akasha Dom Futrzaków*PL-wiek 1 rok

Narodziny kociąt

Dziś o godz.21:30 Celine urodziła pierwszego kociaczka. Do rana pojawiły się jeszcze dwa maluszki. Szczęśliwym tatusiem został GIC Czarek Kartury*PL z hodowli Metamorfoza. Cierpliwa mamusia sama poradziła sobie z porodem kociąt. Opiekuje się maluszkami również bez zarzutu. Oczywiście my również kontrolujemy jej poczynania i pomagamy w razie potrzeby. Jesteśmy dumni z naszej Celine, gdyż jest to pierwszy poród kociąt w naszej hodowli DomFutrzaków*PL.